Jak se připojit?

Server Raptus běží momentálně pouze díky dobrovolným příspěvkům od samotných hráčů a ti si také rozhodli, že do svých řad přijmou pouze hřáče, kteří nejen, že vlastní originální hru, ale také musí projít přihláškou na WhiteList. Není to tak těžké a hrůzostrašné jak se může zdát. Stačí toto:

  • Vlastnit original Minecraft – Ano bez toho to nepůjde! Warez verze není na serveru vítána.
  • Přihlásit se na Discord Raptus – Discord je pro Raptus hlavní místo jak se spojit se všemi. Nemáme žádné forum ani další možnosti. Přihlášení je jednoduché. Stačí si založit Discord účet a pak na hlavní stránce webu kliknout na widget Discordu: Join Server.
  • Napsat přihlášku – Na Discordu Raptus hledejte místnost #white-list, kde najdete následující pravidla:

:next: Napište příspěvek, který by vás měl reprezentovat pro ostatní. :next: Pište pouze to co uznáte za vhodné! :next: Berte na vědomí, že příspěvek vám rozhodne jestli budete mít přístup na server nebo ne. :next: Raptíci a Rapteři ohodnotí příspěvěk reakcí. Pokud nasbíráte kladný počet tak máte vyhráno! :next: Hlasovat mohou pouze Raptik a Rapter!! Hlasování bude zkontrolováno! :next: Pokud budete schváleni objeví se u komentu :white_check_mark: :next: Dostanete šedý nick a rank ‚WhiteListed‘. Po odehrání určité doby dostanete modrý nick a rank ‚Rapter‘ :next: Udržujte zde pořádek. Pište k tématu – vše ostatní bude nekompromisně mazáno! :next: Pokud se dostanete na White List změňte si nick na Discordu Raptusu podle nicku ve hře! 


  • Čekat na schválení – Jak bylo napsáno, pokud se budete hráčům líbit a dostanete požadované kladné hodnocení tak máte vyhráno a můžete se připojit k ostatním.

A to je vše!