Veselé Vánoce!

Helouhohoho …

… ehm, tak ne no. To jsem já váš přátelský Majitel nejlepšího vanilla serveru na Minecraft scéně … no, fajn! Tak ne no!Důvod je abych vám popřál hezké Vánoce! Hlavně tedy dnešní den, který si užijte podle svých představ. Ať už jste doma s rodinou nebo se svou láskou nebo trávíte vánoce sami se svými kočkami, popřípadě za trest v práci, tak hlavně pohodu a klid. Bez dramat, hádek, vztekání a nesmyslů, které by vám to mohli zkazit. Každý z nás Vánoce prožívá trochu jinak. Někdo je nesnáší, další miluje, ale na tom nezáleží. Nezapomínejte, že je stále na vás jak si dnešní den zařídíte. A i když vás doma rodiče přinutí sedět u večeře, když místo toho chcete sjíždět na netu meme, tak jim to dopřejte, však ty internety na vás počkají!Jsou to první Vánoce na Raptusu. Nikdy jsem si nemyslel, že to dotáhneme až sem. A taky jak všichni víme bylo období, kdy nikdo z nás. Ale nějak jsme to dokázali a já osobně jsem za to rád. Vždy se tu na webu snažím nebýt přímo konkrétní, ale dnes to poruším, i když z toho vznikne zase nějaké řešení. Jako vždy. Přeji Veselé Vánoce i lidem co nás opustili:

AnNell, Svjetlushka, Allaya, Dorka_Ponorka, Ell_Unicorn, kacikcz, DarkSonja, SallowSeer, towerofcraft, Flex, Zalesak, Fireebird, zelva360 a 630 … a další, kteří byli velkou součástí Raptusu a už z různých důvodů nejsou. Ať dělají cokoliv doufám, že se mají dobře a prožijí svátky podle svých představ. Na serveru hráli i hráči, na které málokdo z nás zapomene také z různých důvodů:

Pr3dyX, Suby, WilsonSVK a jeho „brácha / bratranec“ EvilSeph, IRRELEVANT_X, zmrd Brampa a jeho lesní banda, MrPillowCz … Darkfall47 … ač se to může zdát divné tak i těm ty Vánoce popřeji, kromě jedné výjimky, ale to už si musí dotyčný domyslet sám!

Doteď se na Raptusu vystřídalo cca 1.800 hráčů. Ať už hráli jen deset minut, nebo spousty hodin. Není to nějak obrovské číslo, ale potěší. Speciální díky patří lidem co udržují Raptus každý den při životě nebo se s ním drží od samotného začátku:

Varendothe, Walkamron, FrostAng3r, Lukca94, Cringyxd, 68Aldarix68cz, gamesakf, rohll, Jesus Bourne – teda momodka, Warpority … a další, na které jsme zapomněl.

A ne nezapomněl jsem ani na hintcraf a sss035 … dokonce i vám přeji hezké Vánoce!

Na ostatní nezapomínám také. Všem kteří nás přišli navštívit a dostali se přes WhiteList.Speciálně pro tebe!


A to je vše. Doufám, že se někdo neurazí, že jsem ho vysloveně nejmenoval. Děkuji vám všem a moc se nepřežerte! I když … vlastně jooo, jen do toho!

VESELÉ VÁNOCE!

digi