Raptusky ukončen & Raptus hibernace!

Helou!

Dneska to bude takový malý rozloučení – ano zase! Zase! Aaaa ticho tam furt …Raptusky se dnes ukončuje. Z více důvodů, ale největší je samozřejmě ta finanční stránka. Je všeobecně známo jak server vznikl a za jakým účelem. A jelikož se tento účel vytratil tak nemá cenu nadále udržovat něco co není potřeba. Takže další měsíc opravdu nehodláme s Laurou platit a oba dva máme jiný zájem než na Raptusky hrát. Ano přiznávám, že já i ona jsme čekali, že se server trochu víc chytne, ale nevadí. Můžeme se tak soustředit na jiné věci.

A to se dostáváme k Raptusu!Raptus je vypnutý do verze 1.14 tak jak bylo řečeno. Ale momentálně nemám ani zdání, kdy má vyjít. Ano vím o tom, že vychází snapshoty skoro každý den a už to vypadá, že se blíží konec čekání, ale pak se bude muset ještě počkat na upgrade Spigotu a to bude trvat zase nějakou dobu. Já momentálně nemám na tohle ani čas ani náladu. A opravdu vám nemůžu říct zdali bude Raptus znovu spuštěn ihned jak bude vše k dispozici – dokonce vám nemohu ani slíbit, že bude spuštěn někdy vůbec!

Věc se má tak, že když se začne jednat o zdraví tak všechno kolem musí jít prostě stranou. Páč nikdo nechce prostě být na tom nějak špatně no ne? A já rozhodně ne … takže bohužel moje soustředění se musí otočit úplně jinam, než tam kam směřuje teď. A můj život docela dost překopat.

Oba dva Discord servery jsou smazány! Ti chytřejší se došli podívat sem. Ti ostatní budou tápat co se to vlastně stalo. Nehodlám psát nějaké rozloučení na Discord. Od toho mám web.

Ještě jednou děkuji všem, kdo mi kdy pomohli, a kdo se podílel někdy na chodu Raptusu i na tu chvilku Raptusky. A pro jistotu děkuji všem i za ty cca dva roky. Někdy byla dost prdel … ehm sranda no. A někdy zase ne.

Web zůstane takže je možný, že se tu občas objeví nějaké info jak to vidím s Raptusem apod. Ale nečekejte žádný denní zprávy. To opravdu ne.

A to je vše. Někdy možná na viděnou.

Bye!

digi


Subscribe to PewDiePie