Raptus In Peace

Helou there!

Sice jste si toho všimli, ale nebylo by správné aby o tom nebyl záznam i zde. Raptus byl 10.3.2019 ukončen.Bylo to nevyhnutelné. Jelikož na serveru odmítalo hrát 99% uživatelů, jak stálých, tak těch co se dostali na WhiteList později. Aaale nebudeme svalovat vinu na ostatní no ne? Jaký si to uděláte, takový to máte …

Nevyčerpané prostředky, které jsem nadále odmítl házet hostingu jen tak do … kapsy, budou použity na znovuotevření serveru jakmile Mojang uvolní finální verzi 1.14 a kodeři Spigotu upraví tak i svojí verzi. Pak se společně můžeme těšit na Raptus 4.0, který bude znovu Vanilla. Možná pár datapacků.

Ale očekávejte změny … hlavně co se týče WhiteListu.


Discord Raptusu je také mimo provoz. Veškeré roomky jsou uzavřeny na psaní. Ale pokud chcete spolu pokecat a nebo si dokonce zahrát tak přijďte na Raptusky! Tam je Discord otevřen i pro nehrající a nebo si můžete zkrátit čas čekání na novou verzi tím, že si postavíte nějaký ten ostrůvek. Jak se připojit najdete na úvodní stránce a nebo v sekci Raptusky.

To je vše. Díky všem, kdo se podílel na Raptus 3.0 a díky všem, kteří se ho snažili udržet při životě co nejdéle. Celý server se připojil k ostatním verzím do složky v mém PC. A né nikomu save světa opravdu nedávám!

Hezký den a hodně štěstí.

digi