Raptus 4.0

Helou!

Tak je to tu. I díky předcházející anketě a díky dobrýmu rozpoložení je Raptus 4.0 připraven ke spuštění! Hned po téhle aktualitě bude možno se na něj přihlásit, teda pokud projdete přes WhiteList … no a to není nic těžkýho!



Prostě přijďte na Discord Raptus: https://discord.gg/P8sbDG2 a tam postupujte podle instrukcí:

  • Změnit nick na Discordu na ten herní!
  • Jít do #whitelist a tam napsat: ?rank Whitelist
  • Počkat až vás přidám na WL
  • Hrát!

Nic víc ani míň. Raptus 4.0 je znovu semi-vanilla stejně jako dřív takže není potřeba to nějak moc hrotit. Všechno si musíte postavit, včetně spawnu. Ale to už snad všichni víte jak to tady chodí ne? Na serveru je pár pluginů, o kterých byste měli vedět jsou CMI a CoreProtect. Ostatní jsou nepodstatný. Takže o věci se asi bát nemusíte. Všechno se dá tak nějak vrátit, ale pokud chcete hrát jen proto aby ste někomu griefovali barák tak se na to rovnou vybodněte. Díky.
Jsou tam i nějaký datapacky aby to nebylo uplně nudný. Takže: Headky mobů, Silenced Mob, Antigrief endermanů, Shulheři dropují dva shulker shells, Extra informace na mapě a kompasu. Jinak spát se dá v jednom – čím víc lidí spí tím rychleji noc uběhne – součást CMI. Zbytek se asi dozvíte na Discordu nebo ve hře.



A to je v podstatě vše. Jen teda berte v potaz, že všichni se můžou vrátit. I ti co dostali ban apod. Dál taky všichni začínají od nuly samozřejmě. Další věc je, že je 1.14 má nějaký bugy a problémy s renderem což se snad časem opraví tak doufám, že to nebude každý řešit v chatu stále dokola. Prostě to je daň za to, že se dál nečeká. Discord bych rád udržel převážně pro lidi co hrajou na serveru, ale tentokrát to není podmínka jako dřív.

Stejně tak z WL se vyhazovat nebude. Nebudu to nadále hlídat ani řešit, ale server je omezen na 20 lidí a zvyšovat se nebude. Stejně tak stále omezeno místo na disku takže je potřeba na to myslet a nedělat kraviny. Průběžně se asi budou mazat neaktivní reigiony, takže pokud někdo přijde o barák tak je jasný, že na serveru nebyl pěkně dlouho. V takovém případě nehodlám nic řešit.

Nehraješ – zaplatíš.


Všechno. Uvidíme se na Discordu a ve hře.

Díky.

Bye

digi