Raptus 3.0

Ehm,

Od vypnutí Raptusu neuběhl ani týden a už je to tu zase … jenže tentokrát to bude trochu jinak než předtím. A jak? No pusťme se do toho!  • Kompletní WIPE! – Ano je to tak. Mapa byla zmenšena docela radikálně. Nyní je pouze 30tis bloků. Všechno bylo smazáno a znovu vygenerováno s novým seedem. Smazány veškeré hráčská data!
  • Čistá vanilla! – Odebrány příkazy jako /home a /spawn a všechny ostatní.
  • WhiteList! – Přidán whitelist, který schvalují ostatní hráči, kteří už na serveru hrají. Na Discordu je vytvořena roomka, kde musíte napsat nějaký příspěvek, který ostatní vyhodnotí a „oznámkují“. Poté máte šanci se na server dostat a hrát. Více na Discordu Raptus.
  • Žádný A-Team! – Na Raptusu nenajdete žádné adminy ani moderátory. Vše je ve vašich rukou! Jak se budete chovat k ostatním tak se budou chovat ostatní k vám! Možnost někoho odebrat z WhiteListu tu stále je, takže na to berte ohled.
  • Bez pluginů! – Ponechány pouze ty, které mají vizuální účel – barvy v chatu, TAB apod. Odebrán i CoreProtect. Grief NENÍ možné vrátit!
  • Datapacky! – Na serveru jsou místo pluginů datapacky. Umožňují drop headek z mobů, spaní pro jednoho člověka a antigrief Endermanů! (Stejné jako na Hermitcraftu)


Server je puštěný jen díky lidem, kteří nenašli místo kam by odešli. I když to všemožně zkoušeli. Proto jsem se rozhodl, že se budu o Raptus technicky starat. Díky tomu, že momentálně nemám v úmyslu znovu Minecraft hrát tak se o server můžu starat hezky za oponou. Vše ostatní je na vás.

O nic mne nežádejte! Pokud máte problém vyřešte si ho sami 😉 Já se postarám o aktualizaci Spigotu, pluginy nebo datapacky, ale nečekejte žádné zásahy do hry! Od toho tu je WhiteList. Koho si schválíte, toho budete mít. Může to znít divně, ale tak to prostě je!

Hosting se nezaplatí sám a já už jsem se rozhodl, že do Raptusu nebudu investovat vůbec nic. Proto pokud má někdo zájem přispět na chod tak pomocí PayPal … nic za to nikdo nedostane. Příspěvek je dobrovolný a slouží na zaplacení hostingu případně na účty za psychiatra! 💜

A to je tedy vše. Buď to přijmete nebo to necháte být. Můj nápad to až tolik nebyl. Já jen nabídl nějaké řešení!

Web Raptusu také projde úpravou co se týče popisu serveru apod. Pravidla serveru platí stále, kromě věcí, které nedávají smysl … (ateam apod)

A nezapomínejte na jednu velmi důležitou věc!

💢 Minecraft verze 1.13.1 💢