PF 2019

Helouuuu!

Váš přátelský Majitel ze sousedství … no dobře to zní dost divně! Ale z velkou mocí přichází i velká zodpovědnost … nebo ne?Možná si někdo všiml, ale dnes večír končí rok 2018. A i když bych rád řekl, že mi bude chybět, tak bohužel. V roce 2018 se stalo hodně věcí. Když nebudu brát v úvahu velký věci ve světě tak pro mě osobně to bylo dost náročný. Ať se to týká osobního života, tak života na Raptusu, nebo na netu všeobecně. Někde jsem četl: „Virtuální svět. To je svět co se nemá tahat do reality.“ Dalo by se říct, že je to pravda, ale pro mnohé z nás je právě virtuální svět ten reálný svět, který každý den žijeme. A pak by se dalo říct: „Který z nich je reálný?“. Na netu jsem poznal více lidí než ve skutečnosti. Pro někoho to možná bude znít uboze, smutně nebo totálně na palici, ale ti ostatní vědí jak to je. Je to okouzlující zmizet sem. Okouzlující, strašidelný, návykový.

A když se pak lidi z toho virtuálního světa dostanou do toho skutečného tak už je vlastně pouze jeden. Ať si každý myslí co chce. Alespoň já to tak mám. A věřím, že nejsem sám.

V roce 2018 jsem na netu poznal a ztratil dost lidí. Někteří mi chybět nebudou, někteří chybí furt, na některé rád zapomenu – zapomínám. A někteří mi budou chybět i v tom skutečném. Některé jsem měl možnost poznat osobně a je dost možné, že další poznám v tom roce dalším.

S jedním člověkem speciálně, snad prožívat jednou každý den!Spousta z vás to měla podobně. Ač už jste ztratili své blízké, kamarády, nebo jen lidi na netu, tak věřte, že v tom nejste sami a hlavně nemusíte být. Pro každého se vždy někdo najde, spřízněná duše, kamarád, nebo jen člověk co druhého vyslechne, když nikdo jiný není. Svět může být hodně temný místo pro všechny, ale také se v něm skrývá neskutečně moc dobrých věcí. I když to zní jako otřepaný klišé!

Do roku 2019 vám všem přeji abyste našli svoje ztracené naděje, znovu se spojili s přáteli, urovnali problémy v rodinách, našli svůj účel ve společnosti, na světě a v životě! Přeji vám aby byl lepší pokud tento stál za nic a pokud naopak, tak aby byl alespoň stejně dobrý. Přeji abyste si začali plnit své sny, touhy a radosti. Ale hlavně vám přeji pohodu a klid. Co nejméně řešení a dramat. Co nejméně starostí, smutku a beznaděje. Co nejméně ztracených duší, lásek a lidí.

Šťastný Nový Rok 

digi


Subscribe to PewDiePie