Komunitní Městečko

Když hráč Walkamron přišel s tím, že chce založit Komunitní Městečko nedával jsem tomu moc naději. Bylo to v době, kdy server procházel velkou návštěvností a hráči se střídali každým dnem. Komunita nebyla moc „usazená“, ale Walkamron se nevzdal a šel si prostě za svým. Postavil první parcely, silnice a radnici. Přes další hráče jsem se o tom dozvěděl a společně jsme si řekli, že mu projekt podpoříme.

Nejen já jsem mu tehdy říkal, že tak blízko spawnu se neřeší grief, a že se mu může stát, že přijde někdo a celé mestečko rozkope. On si ale nedal říct a se svojí pozitivní náladou nakazil ostatní. Přidal jsem se tedy k ostatním, zabral parcelu a svůj domek na rychlo postavil.

A jelikož samozřejmě nemohu své sousedy nechat na holičkách tak Městečko získalo mojí ochranu před griefery v plném rozsahu, dokonce se můžou pachatelé těšit na speciální BANány, protože projekt jako je tento mi dává naději, že Minecraft ještě není úplně ztracený a najdou se lidé, kteří se dokážou dohodnout, hrát spolu a navzájem se respektovat. Je jedno kolik komu je, odkud je a co dělá v realném životě.

Mé speciální díky tedy patří hráči Walkamron a samozřejmě i všem ostatním, kteří ho v jeho projektu podpořili! Díky Vám má cenu server udržovat!

To je vše. Uvidíme se ve hře!

digi

PS: Více si můžete prohlédnou v Galerii – postupně se bude aktualizovat, ale nejlépe navštívit přímo ve hře!