Chytání se stébla trávy …

Helou,

Pokud to stále ještě někoho vůbec zajímá, tak jsem zkusil udělat pár úprav. Možná to pomůže, možná ne. To opravdu ukáže až testování. Jaké změny? Není jich mnoho.  • Upraven TAB! – Je to sice opravdu chytání se stébla, ale tab ukazoval polohu, biome, což by teoreticky mohlo způsobovat nějakou malou zátěž na server. Tato informace byla tedy odebrána a s ní i PING.  Polohu a biome najdete klasicky pod F3 a svůj ping pod příkazem /ping
  • Příkaz na TPS! – Kdo by chtěl sledovat jak server funí jako kobyla těsně před smrtí tak má nyní přístup k příkazu /tps … který zobrazí? Ano TPS serveru. Po najetí myšítka na čísla vám ukáže časy. Zkuste s tím nijak moc nespamovat ano?
  • MobHeads! – Odebrán plugin na headky. Z testování víme, že i bez pluginů má server problémy, ale plugin na headky si nějak nerozumí s poslední verzí CoreProtectu a háže hodně chyb do console. Headky které jste nasbírali vám zůstanou, další ovšem už nepadnou. Toto řešení je dočasné. Po updatu CoreProtectu se v nějaké formě může vrátit. Prozatím se bez toho musíte obejít.
  • DiscordSRV – Plugin na propojení Discordu se hrou má posledních pár dní problémy. I přesto, že se verze nezměnila tak začal házet chyby. Pro vás to asi nic moc neznamená, ale je možné, že někdy nebude fungovat tak jak má.

Jsou to opět malé změny, které nejsou nijak zásadní pro hraní na Raptusu. Načítání nových chunků stále shazuje TPS na bod mrazu, ale pokud tu existuje jen malá šance, že to nějaký plugin nebo nastavení stěžuje, tak to musím zkusit vypnout nebo změnit.

Pro dnešek je to opravdu vše.

digi