Aktualizace resek, ranků atd.

Helou!

Server nějakou dobu už jede na novo a pomalu se začíná vytvářet i menší komunita stálých hráčů. I když nejsem moc ve hře tak se nemusíte bát, že bych nedohlížel a nestaral se. Vidím co lidem tak nějak vadí s čím mají problémy. Rozhodl jsem se proto trošičku upravit odměny za ranky apod. Takže asi takhle.Residence: 

  • default rank má nyní resku velkou 200×200 s tím, že cena za blok je levnější a to 0.1$ a vrácení peněz za zrušení je v plné výši – 0.1$
  • Rapter rank má 2x 500×500 s tím, že cena za blok se nemění
  • Rapvet rank má 2x 1000×1000 !! bez změny ceny za blok (opravdu velká reska na větší projekt)

Home:

  • default bez změny
  • Rapter bez změny
  • Rapvet změna na 5x home maximálně

Jobs:

  • default bez změny
  • Rapter 5x jobs najednou
  • Rapvet 8x jobs najednou

Ostatní výhody a možnosti se zatím nemění. Neříkám, že se tak nestane podle situace na serveru. Residence nadále slouží jako doplněk pro vaše soukromí. Jsem schopný vám vrátit poškozený majetek, věci apod. co nějaký blb ukradne nebo rozbije, ale pokud vás nebaví čekat a nebo si chcete prostě zakázat pohyb ve vašem baráku tak si udělejte resku a máte klid. Vše důležité si dejte do ní a zbytek, který je venku nahlaste pokud se na něm něco stane.

Samozřejmě si uvědomuji, že kdo si již resku pořídil tak za ní nemalou částku zaplatil. Jako kompenzaci by měl každý dostat 20.000$ Money na serveru. Je možné, že vás sice stála víc, ale i tak lepší než drátem do voka ne?


Dále byla změněna minimální částka na rank Rapdot. 500Kč sice stojí chod serveru na měsíc, ale uvědomuji si, že ne každý je ochotný tolik zaplatit. Snížil jsem tedy na 350Kč s tím, že výhody ranku se nijak moc nemění. Kromě menších Money na serveru, které jsou teď „jen“ 350.000$ … chápu, že někdo vidí tohle jako Pay2Win system a pokud je ten dotyčný i více soutěživý tak mu to připadá nespravedlivé, ale prosím berte to tak, že peníze jdou opravdu jen na chod serveru, na kterém pak můžete hrát. A lidi jsou odjakživa zvyklí za peníze něco dostat. Všechny výhody ranku Rapdot jdou získat běžným hraním! Na to nezapomínejte. Sice to nějakou dobu bude trvat, ale nemusíte za ně dát ani korunu. Donate je dobrovolný!Na závěr bych chtěl poděkovat všem, kteří se na serveru chovají slušně a dokáží normálně fungovat ve společnosti ostatních hráčů. Jsem rád, že chat není plný nadávek a dalších kravin. Ovoce se rozdalo docela hodně, ale to většinou jen díky tomu, že lidi si myslí, že vykopat DIA s Xrayem je super nápad, který před nimi nikdo neměl a nebo to, že když někomu rozkopou jeho bejsku tak budou mít větší IQ. Tak tomu není. Akorát se sami ztrapní, protože odejdou s čerstvou várkou banánů a škody, které napáchali se za pár vteřin vrátí zpět. A neštěkne po nich ani ten Minecraft pes!

To je pro dnešek vše.

Díky za přečtení.

-digi

PS: Shop se moc neujal. Vím o tom a přemýšlím co s tím. Nejspíš bude trochu předělán s možností prodávat věci přímo přes příkaz /shop … budu informovat.